cesky English

Kontakt

info@huculclub.eu

Clenství

Členstvi v Hucul Clubu

Zajímají vás huculští koně? Chcete na nich nejenom jezdit, ale také koníkovi oplatit jeho ochotu a postarat se o něj? Nebo nemáte dostatek financí na vlastního koně a přesto chcete někde jezdit? Pak by vás mohlo zajímat členství v našem  oddíle. Dle vašich jezdeckých schopností vám bude přidělena kategorie, od  níž se budou odvíjet vaše povinnosti, členské příspěvky a nároky. Každý člen má povinnost do konce měsíce uhradit základní členský poplatek ve výši 200,-

. Povinná docházka každého člena jsou 2 víkendové dny měsíčně + pravidelná  docházka jedno všední dopoledne či odpoledne (lze nahradit jedním víkendovým dnem). Pokud se neúčastníte nějakého ze svých služebních dnů a neomluvíte se předem, nebo nenajdete zasebe náhradu, zvyšuje se váš členský poplatek o  dalších 200,-. Kategorie členů jsou následující:

1. Člen Z (začátečník) Má zkušební dobu 2 měsíce. Členský výcvik si nelze odpracovat.

2. Člen ZP (začátečník pokročilý). Dopisuje se na služby ke starším členům, může si připlatit pravidelný jezdecký výcvik za 500,- měsíčně, nebo si jej odpracovat.

3. ZJ (začínající jezdec). Měl by už zvládnout samostatné služby, může si připlatit pravidelný jezdecký výcvik za 500,- měsíčně, nebo si jej odpracovat.

4.J (jezdec) zkušený člen Hucul Clubu.Má individuální plán práce skoňmi.  Službu může nahradit v týdnu, nebo účastí na brigádách a akcích. Má nárok na výcvik a možnost účasti na hobby závodech. Pokud dluží na členském, tento  nárok nemá a nemůže na závody! Může si připlatit pravidelný jezdecký výcvik  za 500,- měsíčně, nebo si jej odpracovat.

Formální podrobná pravidla členství jsou ke stažení zde.

Zájemci o členství, kontaktujte Bětku Novákovou na
betty.funny@seznam.cz ,  mobil 605 304 310.

 

Copyright Hucul Club 2009 - 2017

[Hucul Club] [O nás] [Nabízíme] [Ceník] [TIS] [Chov] [Fotogalerie] [Odkazy] [Inzerce] [Sponsoring]