cesky English

Kontakt

info@huculclub.eu

Priznivci

Příznivci Hucul clubu

Kategorie Příznivec Hucul clubu je určena všem, kdo mají naše koně rádi, záleží jim na nich a zajímají se o naši činnost, avšak nemají dostatek možností pro to, aby se aktivně podíleli na chodu Hucul clubu jakožto řádní členové, ať již z časových, zdravotních, anebo jiných důvodů.

Jak se stát a být Příznivcem Hucul clubu?

Příznivcem Hucul clubu se může stát každý, kdo vyplní přihlášku a zaplatí členský poplatek 200 Kč na každý měsíc, kdy bude chtít být příznivcem. Pro to, abychom s vámi jako příznivci počítali, nemusíte pravidelně docházet tak, jako řádní členové. Stačí, když budete pomáhat dle svých možností, klidně i nárazově, šířením dobrého jména HC, naturáliemi pro naše koně (granule, mrkev, jablka, suché pečivo, zdravotnický materiál), apod.

Jaké budete mít výhody jakožto příznivec Hucul clubu?

Příznivci Hucul clubu se mohou dostavit vždy první neděli v měsíci, kdy se budou moci od 9:00 do 12:00 zdarma svézt na našich koních. Pokud budou mít zájem o svezení nad tento rámec, budou si po domluvě moci zapůjčit koně za 200,-/hodinu, v případě že to jejich jezdecké schopnosti umožňují. V případě zájmu mohou dále využít i pravidelné zásobení novinkami z dění Hucul clubu na svou e-mailovou adresu.

Pokud se chcete stát příznivcem Hucul clubu, kontaktujte Bětku Novákovou na betty.funny@seznam.cz

 

Copyright Hucul Club 2009 - 2017

[Hucul Club] [O nás] [Nabízíme] [Ceník] [TIS] [Chov] [Fotogalerie] [Odkazy] [Inzerce] [Sponsoring]